Kdo jsme

Mezi právníky u nás potkáte profesionály, kteří vynikli ve svých oborech, úspěšné odborníky s dlouholetou praxí, hlubokými znalostmi a rozsáhlými zkušenostmi, ale také advokátní koncipienty, kteří cílevědomě pracují na tom, aby v právní profesi vynikli. Rádi spolupracujeme i s talentovanými studenty práva, kteří sbírají praktické zkušenosti při tom, když ostatním poskytují podporu a pomoc.

Naši právníci jsou podle specializace a převažující pracovní náplně rozděleni do čtyř týmů.

Tým soukromého práva se zabývá širokou škálu právního poradenství korporacím i lidem. Řeší zejména občanské, obchodní, pojistné a pracovní právo a vše, co s nimi souvisí. Zvládne poradenství při akvizici firmy s miliardovým obratem i poradit při koupi bytu.

Tým compliance se zabývá v první řadě vším, co reguluje stát. Umí poradit podnikatelům v regulovaných oborech, jako jsou například pojišťovny, penzijní společnosti, investiční společnosti, pojišťovací zprostředkovatelé. Zabývá se ochranou osobních údajů, compliance a ochranou oznamovatelů, tzv. whistleblowingem. Umí pomoci s interním auditem v těchto oblastech..

Tým sporných řízení se specializuje na zastupování klientů v situacích, které obsahují prvek právního sporu. Umí poradit, kdy se soudit a kdy raději ne, nebo pomůže klientům vyjednat smírné řešení sporných otázek.

Tým collections se specializuje na vymáhání pohledávek z podnikání. Stejnorodá portfolia pohledávek umí hromadně spravovat a vymáhat se zapojením automatizovaných procesů. Zároveň na vysoce profesionální úrovni vymáhá specifické typy individualizovaných pohledávek. Při vymáhání pohledávek postupujeme eticky a nenavyšujeme uměle ani zbytečně náklady dlužníků. 

Kromě toho jsme založili a rozvíjíme specializovanou pro bono agendu a aktivně se učíme naplňovat pestrou škálu aspektů společenské odpovědnosti.

K efektivnímu fungování kanceláře a spokojenosti našich klientů významně přispívají také naši kolegové a  kolegyně v administrativě.

Dohromady jsme tým více než 30 lidí, kteří dobře spolupracují a umí si navzájem pomoci. Díky tomu klientům garantujeme rychlost a vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Přečtěte si o nás víc

Vedoucí týmů

partner - vedoucí týmu collections
partner - vedoucí týmu sporných řízení
vedoucí rozvoje týmu, csr a pro bono
vedoucí týmu účetnictví a financí
Řídící partner a vedoucí týmu compliance
Partner - vedoucí týmu soukromého práva

Advokáti

Advokátní koncipienti

Administrativa

Lenka Černá

specialistka správy pohledávek

Anett Keberlová

specialistka správy pohledávek

Lenka Korečková

Specialistka správy pohledávek

Eva Nohelová

specialistka správy pohledávek

Lucie Pochylá

specialistka správy pohledávek

Nela Tihelková

specialistka správy pohledávek

Adéla Kristová

účetní

Michaela Lebišová

účetní

Zdeňka Pohanková

asistentka

Paralegals

Lukáš Bartoš

právní asistent

Barbora Bulánková

právní asistentka

David Hájek

právní asistent

Aneta Jemelíková

právní asistentka

Laura Mesarošová

právní asistentka

Tomáš Suk

Právní asistent

David Špůrek

právní asistent


Chybíš tu?