Školení na zakázku


Nabízíme školení pro klienty s různými předměty činnosti a pro různorodé skupiny účastníků.

Zabýváme se vzděláváním v různých oblastech práva. Díky bohatým zkušenostem nabízíme školení pro klienty s různorodým předmětem činnosti a pro různorodé skupiny účastníků – od manažerů, přes specialisty až po řadové zaměstnance.

Poskytujeme odborná právní školení pro finanční instituce, orgány veřejné správy a jejich příspěvkové organizace, drobné podnikatele, malé, střední i velké podniky. Zaměřujeme se na oblasti pojistného práva, náhradu škody, obchodního práva, GDPR a ochranu osobních údajů, IDD a distribuci pojištění, pracovního práva či právních vztahů k nemovitostem.

Naše portfolio obsahuje širokou nabídku kurzů – například právní minimum pro HR specialisty či interní auditory, GDPR pro zaměstnance (podle pracovního zařazení školených a předmětu jejich činnosti), základy pojistného práva, pojistné právo pro produktové manažery v pojišťovnách, IDD a distribuce pojištění pro produktové manažery i obchodníky. Bohaté zkušenosti máme se školením v oblasti povinností a odpovědnosti pro vrcholné manažery firem.

Provedli jsme řadu přednášek například pro Justiční akademii (pro státní zástupce, soudce či asistenty soudců na Nejvyšším soudu), pravidelně přednášíme na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v rámci kurzu Pojistné právo v praxi.


Na koho se můžete obrátit: